poniedziałek, 23 stycznia 2023

Od weekendu do weekendu

Zimą żyję weekendami. Perspektywa wycieczki w naturę daje mi siłę, aby przetrwać trudy szarej codzienności. W ciepłych, jaśniejszych miesiącach jest dużo łatwiej. Dnia starcza na częstsze przebywanie poza domem, a przyjemna, słoneczna aura dopieszcza ciało i umysł. Gorzej, jak w zimowy weekend pogoda schodzi na psy 😂. Niestety z wiekiem moja pogodoodporność znacznie zmalała. Wychodzę w marznący deszcz. Smagana wiatrem podejmuję próby polubienia tego koszmaru, lecz każda z nich kończy się... skrajną frustracją. Wracam do ciepłego domu, otulam się ciepłym kocykiem i marzę o pięknych, słonecznych niedzielach... takich, jak w Nowy Rok na Bagnach Błędowskich...płaszcz - Zalando (Bik Bok) | sweter - sh | spódnica - sh | buty - Zalando (Caprice) | torebka - Reserved

10 komentarzy:

 1. To nie wiek tylko nastawienie. ;) Znam starsze od Ciebie, które buszują zimą po świecie. ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. Zimą dużo spaceruję po mieście o to też są fajne spacery :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja najchętniej wyjechałabym na całą zimę do ciepłych krajów, haha! Zimą jestem prawie jak w śnie zimowym, na szczęście pomału zaczynam się wybudzać :D Piękna stylizacja ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty taka elegancka w te bagna... Ja stamtąd wracam zawsze utytłana jak dzik 🤓

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale fajna stylówka! Taka angielska jakby...stylowo bardzo!
  Dzięki Tigerowi nie straszna mi żadna pogoda, bo spacer musi być w każdej aurze:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja chyba jestem jedną z niewielu, która daje rade w tej burości😄 fakt, czasem fajnie gdy mgła nie zabiera fajnego widoku. Jednak długie wieczory nie są mi straszne. O wiele gorzej radzę sobie z upałami;)

  Super są długie płaszcze, ale na wysokich ludziach, moja krasnalowatość wygląda komicznie w długim odzieniu 🙈

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam serdecznie ♡
  Sama czekam na ciut cieplejsze dni, nie muszą być takie gorące, upalne... takie bez wiatru, ze słonkiem, by kurta wystarczyła, bez zakrywania twarzy, która szczypie od mrozu ;) Bardzo ładne zdjęcia a twoja stylizacja jest po prostu mega! Bardzo mi się podoba :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale tam ładnie mimo szarówki. Piękny ten płaszcz i reszta. Chyba też się skuszę na taki płaszczyk z Zalando. Uwielbiam kratkę. Uściski z Krakowa Justynko.

  OdpowiedzUsuń
 9. Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze 😄!!!

  OdpowiedzUsuń